24.02.2015 - Czarni pokonali Potok Pszczółki 4:1

W dzisiejszym szóstym meczu sparingowym Czarni pokonali 4:1 gości z Pszczółek.
Od początku ofensywne granie i w 5 minucie Bartosz Lewandowski zagrywa w pole karne a Sebastian Zawada trafia w słupek, a trzy minuty później pierwszego gola strzela Artur Girsztoft i gramy z przewagą do końca pierwszej połowy. Goście wyrównali w 48 minucie z karnego. Po wznowieniu gry w 49 minucie w słupek trafia Dominik Malanowski. Po ostrym faulu w 72 minucie rzut wolny z 20 metra wykorzystuje celnym strzałem Bartosz Lewandowski. Kontuzjowany Rafał Wojczuk opuszcza boisko i do końca meczu gramy w 10. kolejne bramki strzelają Sebastian Zawada w 77’ i Damian Kusz w 88’. Bardzo dobra gra całego zespołu, jest jeszcze co poprawiać szkoleniowo ale wszystko zaczyna wyglądać coraz lepiej.

Dziś do pierwszego składu na bramkę wrócił Daniel Kado, który nie zapomniał swojego fachu i kilkakrotnie pokazał wysokie umiejętności. Brawo Daniel.

W wyjściowej ’11’ zagrali: w bramce Daniel Kado, obrona: Damian Kusz, Marek Kwiatkowski Krystian Misztal, Rafał Wojczuk, w pomocy: Artur Girsztoft, Kamil Kusz, Michał Malek, Rafał Kurowski, z przodu Bartosz Lewandowski i Sebastian Zawada. Skład uzupełniali dziś: Dominik Malanowski, Michał Wojtanowski i Tomasz Zawadziński.
Następny sparing w niedzielę 01.03.2015 o 10:00, Czarni Pruszcz zagrają z najstarszymi juniorami Lechii Gdańsk grającymi obecnie w Centralnej Lidze Juniorów, gdzie zajmują pierwsze miejsce po rundzie jesiennej ex aequo z juniorami Lecha Poznań.

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1