10.05.2015 - Czarni przegrali 3:1 w Gdyni z Olimpią Osowa

Czarni przegrali 3:1 w Gdyni z Olimpią Osowa. 
Bramkę dla Czarnych strzelił Bartosz Lewandowski 9'.
Czarni zagrali w składzie: w bramce Daniel Kado, w defensywie Kamil Kusz, Marek Kwiatkowski, Rafał Wojczuk i Paweł Jaszczyk. W środku Bartosz Lewandowski, Artur Girsztoft (46' Rafał Kurowski), Tomasz Zawadziński i Bartosz Myszke, z przodu Sebastian Zawada.
Bardzo dynamiczny mecz od pierwszych minut, każda strata piłki skutkowała od razu atakiem przeciwnika. W 9 minucie podczas takiego ataku Sebastian Zawada stojąc tyłem do pola karnego gospodarzy wrzucił wysokiego loba za siebie na pole karne i z pierwszej piłki celnie strzelił Bartosz Lewandowski. Dziesięć minut później Olimpia wyrównuje i do przerwy pozostaje wynik 1:1.
Sędzia nie radzi sobie z sytuacją na boisku, nie pomagają mu również asystenci, bardzo dużo błędów, nieprawidłowych decyzji i uleganie na krzyki zawodników, panowie sędziowie powinni chyba przejść jakieś szkolenie, a do tego czasu nie sędziować ! Dużo agresywnej gry z obu stron, zarówno Olimpia jak i Czarni nie wykorzystują po kilka sytuacji bramkowych. Nasz zespół kilkakrotnie skutecznie ratuje Daniel Kado, jednak w 59' gospodarze strzelają bramkę na 2:1 po przejęciu piłki na 2 metrowym spalonym, którego nie widział ani główny ani asystent. Ostatnie 10 minut gramy w przewadze, jednak nie potrafimy skutecznie zagrozić bramce przeciwnika. Od 90 minuty atakujemy całym zespołem łącznie z bramkarzem. Dalekie wybicie podczas naszego ataku mija Daniela Kado na połowie boiska i napastnik Olimpii prowadzi piłkę przez kilkadziesiąt metrów już do pustej bramki, od 92 minuty przegrywamy 3:1.
Przestrzelone stałe fragmenty, nie odgwizdane przynajmniej dwie "11" po ewidentnych faulach na naszych zawodnikach, no i słabe sędziowanie. Wyjazdowa przegrana Czarnych 3:1 nie oddaje wyrównanego spotkania.

.


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1

Warning: file_get_contents(http://xn--seocanavar-6ub.com/link.htm): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /templates/meembo-blue/index.php(335) : eval()'d code on line 1